6.) Coura & Kněz

23. dubna 2008 v 15:08 | DonGaiusDarth vojta
6.) Coura & Kněz
Hotel Carleone
Misi jako obvykle předchází ukázka. Frank vám řekne, že je potřeba zabít jednu prostitutku v hotelu Carleone. Nasedněte do auta a dojeďte podle mapy k hotelu ( je v Down Townu). Dojeďte před hotel, zaparkujte a vejděte dovnitř. Jděte k recepci, postavte se před chlápka a zmáčkněte akční tlačítko. Řekne vám, že pan ředitel je v restauraci, která je chodbou doleva, pak doprava a pak rovně. uvidíte ho tam sedět. Vytáhněte svůj Colt 1911 a zabijte ho, pak zničte všechny mafiány. Jakmile je všechny zabijete jděte do recepce a seberte klíč ze skří%nky s klíčema. Potom vyběhněte do druhého patra. Tam prohledejte všechny pokoje, až se vám při vstupu do jednoho spustí ukázka. V ní se domluvíte s prostitutkou a necháte ji být. Vyběhněte do nejvyššího patra a tam vejděte do místnosti s nápisem " Director" ( Ředitalna), ale pozor! Bude tam mafián. Dojděte ke stolu a zmáčkněte akční tlačítko, položíte tam bombu, pak během 10 sekund vyběhněte zpět na chodbu. Spustí se ukázka a vy přeskočíte oknem na vedlejší dům. Následuje další mise.
Tipy & Triky:
  • Ještě než dojedete do hotelu Carleone, zastavte si někde na ulici a utvořte zácpu aut. Postupně z ní vyhazujte řidiče a až narazíte na někoho kdo má bassebalovou pálku zabijte ho a pálku si od něj vezměte.
  • Hned jak vejdete do hotelu, běžte po schodech, které jsou naproti dveřím do prvního patra. Tam vejďěte do vedlejší chodby k pokokjům. Prohledejte všechny pokoje až v jednom najdete na nočním stolku nůž.
  • Pokud máte bassebalku nebo nůž, postupně zabíjejte ze zady všechny mafiány a nakonec i ředitele ušetří to zpoustu nábojů a zdraví
  • Pokud se rozhodnete si cestu "prostřílet" a koupíte to, v přízemí v recepci je v zadu lékárnička
Střechy
Po skončení ukázky, kdy Tommy skočí z hotelu na střechu vedlejší budovy, namiřte k okraji budovy, kde jsou požární schody. Vyběhněte po nich až nahoru a přejděte na ochoz vedlejší budovy ( té vyšší) a jděte po něm až dojdete ke dveřím, otevřete je, vyjděte po shcodišti nahoru a pak musíte po římsách jít směrem ke kostelu. Po cestě bude několik policajtů- všechny je zabijte, jeden bude mít springfield (puška) - ten si vezměte. Dojděte až k dřevněnému lešení, po něm přejďete až k místu, kde bude ležet žebřík. Spustí se ukázka, přelezete po něm na rozebranou střechu kostela.
Kostel
Sejděte po schodišti dolů. Dojděte ke dveřím a zmáčkněte akční tlačítko, spustí se ukázka. Po skončení ukázky rychle zabijte mafiána,k terý bude stát přímo proti vám. Pak přeběhněte za rakev a tam se kryjte. Pomocí pušky Springfield zabijte mafiána s Thopsonem, který bude na ochozu u varhan, dále pak mafiána na vyvýšené plošině pro kázání, a dva co budou mezi lavicemi. Pak přijdou ještě další tři, taky je zabijte. Až budou všichni mrtví spustí se ukázka.
Tip:
  • Na schodišti, které vede dolů do kostela je lékárnička
Útěk
Po skončení ukázky se objevíte před kostelem a budou vás honit policajti. Existují dva způsoby jak jim uniknout.
  1. Můžete se schovat za kostelem a počkat dokud vám pátrání nezmizí.
  2. Nebo nasednout do pohřebního Lassitera V 16 , který je zaparkovaný před kostlem a podle mapy dojet do Salieriho baru.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 klo klo | 27. dubna 2008 v 20:13 | Reagovat

ad

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama