Duben 2008

Neslušné chování řidiče MHD

28. dubna 2008 v 13:32 | DonGaiusDarth Vojta
U tohoto příběhu jsme byli oba dva, ale jen kamarád se rozhodl promluvit si s řidičem, později z toho byl skandál, který kamarád sepsal a poslal mi ho mailem ( proto je to psáno v "ich" formě)
Vážení zaměstnanci dopravních podniků,

kteří pracujete v odboru stížností, měl bych pro Vás také jednu stížnost. Doufám, že se na mně nezlobíte, že Vám akorát přidělávám práci, ale myslím si, že to stojí za to. Nyní Vám vylíčím pravdivý příběh od hlavy až k patě.
Vraťme se do dne 9.2.2008 na autobusovou zastávku Poliklinika Modřany. Běžme na zastávku, kde staví linky 165 u Sofijského náměstí. Ten den byla sobota. Pravidelný spoj společnosti Connex.s.r.o. z této zastávky měl odjíždět v 19:00. Čekal jsem na tento spoj, jedoucí směrem Jižní město. Čekám, minuty po sedmé míjeli. Zpoždění autobusu narůstalo. Teprve v 19:10 se přiřítil autobus společnosti Connex. s.r.o. a lidé nastupovali. Já jsem však schválně nastupoval předními dveřmi. Chtěl jsem se pana řidiče zeptat na jednu otázku. Vstoupil jsem do autobusu s evidenčním číslem 12 56.
Já:,, Dobrý den. Mohl bych se Vás zeptat na jednu otázku?"...odmlčel jsem se...,,Proč jedete tak pozdě?....o 10 minut?"
Pan řidič: ,,Ty buď rád že jedu. mladej a sedni si, nebo tě z toho autobusu vyrazím", křičel.

Sedl jsem si a jeli jsme dál. Pan řidič si však brblal ještě něco o tom, jak jsou mladí drzí. Dojeli jsme na stanici Jirčanská. Zvedl jsem se a šel jsem opět k předním dveřím. Když jsem odcházel zeptal jsem se:(viz rozhovor níže):


Já:,, Pane řidiči, mohl by jste mi, prosím, říci vaše jméno, abych si měl na koho stěžovat?"
Pan řidič:,, Já Ti to jméno asi vyreju na čelo" křikl. ,,Táhni domů, nebo vylezu z autobusu a to teprv uvidíš". To již křičel

Toto budu hnát na polici, která to bude brát jako vyhrožování.


Já:,,Platím si jízdné poctivě a dopravní podnik by mi měl poskytovat kvalitní služby."
Pan řidič:,, Já se s Tebou nebudu bavit, nenechám se od Tebe poučovat" řekl. Zavřel dveře a odjel.


Můj názor : Řidič by měl s cestujícími jednat slušně. Neměl by jim vyhrožovat a křičet na ně. Myslím si, že pokud se cestující slušně zeptá, proč jede autobus pozdě, měl by mu slušně odpovědět. Chápu, že někdy jede více lidí než jindy, ale to nic nemění na tom, že pan řidič se mnou nejednal tak, jak to dělají slušní lidé. Myslím si také, že by se autobusy neměli zpožďovat a tím pádem okrádat lidi o jejich čas.
A pokud lidem ujedou i poslední přípoje do jejich domovů, tak se tomu říká průšvih. Na této lince je zpoždění běžné a doufám, že se to bude řešit plošně.

Doufám, že mi dáte vědět, jak jste tuto kauzu vyřešili. Zprávu o tom mi, prosím, pošlete na tento mail.

Děkuji
No tak co? vyjádřete se prosím

Děti v Africe

24. dubna 2008 v 14:10 | DonGaiusDarth vojta |  Vtipy & úvahy
Tuto úvahu jsem objevil na blogu své kamarádky a zapůsobila na mě natolik, že jsem se rozhodl ji zveřejnit i u sebe...
Stává se ti, žese netěšíš do školy?
Buď rád, že tam můžeš chodit u nich to samozřejmost není
Reptáš když v jídle najdeš ovoce nebo zeleninu?
Co oni by za ni dali..
Držíš dietu, protože seš tlustej jako prase?
To oni si dovolit nemůžou...
Vadí ti, že se o tebe rodiče příliš starají?
To oni tam žijou ba vlastní pěst...
Nudí se hrát si pořád se stejnými hračkami nebo hrát pořád stejné hry?
Co oni by dali za dřevěný autíčko...
Chtěl jsi Adia a dostals značku Made in China?
U nich bys byl boháč...
Když máš noční můru chceš aby už skončila?
Oni jí žijí pořád...
Tak co, jak vás to oslovilo nebo naopak neoslovilo? Pokud chcete pomoci určitě přes google najdete ňákou stránku, přes kterou se dá pomoci. Pokud si jen říkáte, že je to banda divochů co neprcujou a proto trpí, jste na omylu. Oni by pracovali, jen kdyby měli kde... Prosím vyjádřete se v Návštěvní knize

Jazykolamy

24. dubna 2008 v 13:58 | DonGaiusDarth vojta |  Vtipy & úvahy
Zkuste aspon 3x zopakovat za sebou ,aleeee rychle ...to je pak něco co ?
Kdy mohou splatiti Ti ti tiší hoši dluh?
Od poklopu ke poklopu, Kyklop kouli koulí.
Rozprostovlasatila-li se dcera krále Nabuchodonozora, či nerozprostovlasatila-li se dcera krále Nabuchodonozora.
Vlk strhl srně hrst srsti.
Náš táta má neolemovanou čepici. Olemujeme-li mu ji nebo neolemujeme-li mu ji?
Kotě v bytě hbitě motá nitě
Petr Fletr pletl svetr. Pletl Petr Fletr svetr? Svetr pletl Petr Fletr.
Utlum tu hubu a kup tu kupu hub!
Zalyžařivšísi lyžař potkal nezalyžařivšísi lyžařku.
Měla babka v kapse brabce, brabec babce v kapse píp. Zmáčkla babka brabce v kapse, brabec babce v kapse chcíp
Vlky plky, drbu vrbu, vlk zmrzl, prst zvlhl, zhltl hrst zrn.
Tak co?už máte zamotanej jazyk?

6.) Coura & Kněz

23. dubna 2008 v 15:08 | DonGaiusDarth vojta
6.) Coura & Kněz
Hotel Carleone
Misi jako obvykle předchází ukázka. Frank vám řekne, že je potřeba zabít jednu prostitutku v hotelu Carleone. Nasedněte do auta a dojeďte podle mapy k hotelu ( je v Down Townu). Dojeďte před hotel, zaparkujte a vejděte dovnitř. Jděte k recepci, postavte se před chlápka a zmáčkněte akční tlačítko. Řekne vám, že pan ředitel je v restauraci, která je chodbou doleva, pak doprava a pak rovně. uvidíte ho tam sedět. Vytáhněte svůj Colt 1911 a zabijte ho, pak zničte všechny mafiány. Jakmile je všechny zabijete jděte do recepce a seberte klíč ze skří%nky s klíčema. Potom vyběhněte do druhého patra. Tam prohledejte všechny pokoje, až se vám při vstupu do jednoho spustí ukázka. V ní se domluvíte s prostitutkou a necháte ji být. Vyběhněte do nejvyššího patra a tam vejděte do místnosti s nápisem " Director" ( Ředitalna), ale pozor! Bude tam mafián. Dojděte ke stolu a zmáčkněte akční tlačítko, položíte tam bombu, pak během 10 sekund vyběhněte zpět na chodbu. Spustí se ukázka a vy přeskočíte oknem na vedlejší dům. Následuje další mise.
Tipy & Triky:
  • Ještě než dojedete do hotelu Carleone, zastavte si někde na ulici a utvořte zácpu aut. Postupně z ní vyhazujte řidiče a až narazíte na někoho kdo má bassebalovou pálku zabijte ho a pálku si od něj vezměte.
  • Hned jak vejdete do hotelu, běžte po schodech, které jsou naproti dveřím do prvního patra. Tam vejďěte do vedlejší chodby k pokokjům. Prohledejte všechny pokoje až v jednom najdete na nočním stolku nůž.
  • Pokud máte bassebalku nebo nůž, postupně zabíjejte ze zady všechny mafiány a nakonec i ředitele ušetří to zpoustu nábojů a zdraví
  • Pokud se rozhodnete si cestu "prostřílet" a koupíte to, v přízemí v recepci je v zadu lékárnička
Střechy
Po skončení ukázky, kdy Tommy skočí z hotelu na střechu vedlejší budovy, namiřte k okraji budovy, kde jsou požární schody. Vyběhněte po nich až nahoru a přejděte na ochoz vedlejší budovy ( té vyšší) a jděte po něm až dojdete ke dveřím, otevřete je, vyjděte po shcodišti nahoru a pak musíte po římsách jít směrem ke kostelu. Po cestě bude několik policajtů- všechny je zabijte, jeden bude mít springfield (puška) - ten si vezměte. Dojděte až k dřevněnému lešení, po něm přejďete až k místu, kde bude ležet žebřík. Spustí se ukázka, přelezete po něm na rozebranou střechu kostela.
Kostel
Sejděte po schodišti dolů. Dojděte ke dveřím a zmáčkněte akční tlačítko, spustí se ukázka. Po skončení ukázky rychle zabijte mafiána,k terý bude stát přímo proti vám. Pak přeběhněte za rakev a tam se kryjte. Pomocí pušky Springfield zabijte mafiána s Thopsonem, který bude na ochozu u varhan, dále pak mafiána na vyvýšené plošině pro kázání, a dva co budou mezi lavicemi. Pak přijdou ještě další tři, taky je zabijte. Až budou všichni mrtví spustí se ukázka.
Tip:
  • Na schodišti, které vede dolů do kostela je lékárnička
Útěk
Po skončení ukázky se objevíte před kostelem a budou vás honit policajti. Existují dva způsoby jak jim uniknout.
  1. Můžete se schovat za kostelem a počkat dokud vám pátrání nezmizí.
  2. Nebo nasednout do pohřebního Lassitera V 16 , který je zaparkovaný před kostlem a podle mapy dojet do Salieriho baru.

Anakin Guy

22. dubna 2008 v 19:35 | darthvojta

Hlavní stránka

22. dubna 2008 v 19:30 | DonGaiusDarth Vojta
Ahoj lidi!
Vítám vás na svém blogu, zaměřeném hlavně na Historii, Star Wars a Mafii. Prosím nekopírujte si mé texty a přeji příjemné počtení. V zajímavých odkazech dále najdete návštěvní knihu. Máte- li nějaký dotaz či připomínku neváhejte a napište je sem. Ale slušně pokud možno
Nejnovější Video: Sag Mir, wo die Blumen sind
Nejnovější Obrázek: Anakin Guy
P.S. Může se stát, že narazíte na rubriku se zdánlivě prázdným obsahem tyto články jsou rozcestníky.