Březen 2008

zajímavosti o Chucku Norrisovi

27. března 2008 v 15:36 | darthvojta |  Různé
O Chucku Norrisovi jste toho moc nevěděli... Až doteď!

Mafia 2008

27. března 2008 v 15:34 | darthvojta |  Různé
Co je to Mafie?
Mafie je podsvětí. Rodiny padouchů. Síť zločinců, kteří si jdou v tichosti po krku. I naše hra na mafii se odehraje v tajnosti. Budeš číhat na své oběti - někdy naprosto neznámé, někdy své nejbližší. Budeš se skrývat a prchat. Lovec a oběť v jednom. Prožiješ několik dní v kůži pražského mafiána...

Jak to funguje?
Jde o vícedenní hru odehrávající se na území Prahy. Hraje předem neurčený počet hráčů - každý sám za sebe. Na začátku - hromadném srazu všech účastníků - si každý vylosuje svou první oběť. Každý tedy loví a je současně loven. Podaří-li se ti někoho ulovit, "získáváš" jeho oběť a lovíš namísto něj. Současně ti jde ale stále o tvůj vlastní život.

Co je cílem hry?
Především ulovit co nejvíce obětí z řad mafiánů.

Kdo tedy vyhrává?
Oficiálně ten, kdo uloví nejvíce mafiánů. Ve skutečnosti je vítěz každý, kdo nešvindluje, pilně jde ostatním po krku a zároveň se nenechá hned oddělat.

Copro účast ve hře udělat?
Přečti si pravidla a zaregistruj se! Hrát mohou jenom registrovaní a registrace probíhá pouze elektronicky, přes web. Pak zkus pro hru nadchnout co nejvíce lidí - kamarádů i cizích. Čím více nás bude, tím to bude zajímavější. (Chceš-li pomoct s propagací, můžeš si vytisknout a rozšířit plakát.) Ale hlavně: 28. března se nezapomeň dostavit na úvodní sraz!!!

A v průběhu hry?
Hlavně hraj a sleduj aktuality na úvodní stránce či ve fóru. Když se budeš nudit, můžeš se tam navíc sejít s ostatními mafiány, poklábosit o problémech ze života oběti či nadávat na únavu z lovení. Lze si tu též dohodnout rande se svou obětí nebo se vysmát svému neúspěšnému lovci…
Do fóra budou moci tentokrát přispívat jen registrovaní hráči! V rámci registrace si totiž rovnou zvolíš i svůj login pro fórum. Případnou pozdější změnu či založení nového loginu je pak třeba nechat autorizovat organizátory.

5.) Fairplay

26. března 2008 v 20:55 | DonGaiusDarth vojta
Divoká noc:
Tato pátá mise trochu odbíhá od života mafiána, stanete se totiž závodníkem formulí ( pouze pro tuto misi). Po úvodním intru jděte na dvorek za Ralphem. Dá vám Schuberta Six a můžete jet. Njedřív podle mapy dojeďte na závodní okruh. Promluvte si s Bobbym a jeďte ke garážím. Po ukázce nasedněte do onoho " nejrychlejšího auta na zeměkouli" a jeďte k Lucasovi ( podle mapy). Po cestě si dávejte pozor na policajty a na Guiliano Bridge si dejte pozor ve vašem směru tam stojí auto a sanitka. Potom co se Lucas na auto podívá nasedněte a jeďte s ním zpátky na okruh. Času je dost tak nepospíchejte. Zajeďte formulí zpět do garáží a nasedněte do svého prdítka a jeďte zpátky do Salieriho Baru. Následuje ukázka a vy se ocitnete druhý den ráno. dozvíte se, že máte závody odjet vy, tak jeďte na okruh.
Závody:
Existují dvě varianty jak závod projet.
1.) Čistě podle pravidel projeďte 5* celou dráhu a snažte se se mockrát nepřeklopit.
2.) Hned za 1.) Checkpointem je odpočka se zátarasy, projeďte mezi nimi a jeďte dál po té cestě. Když už uvidíte trať zmáčkněte nulu na num. klávesnici a ocitnete se před velkou klopenou zatáčkou. Bohužel tato varianta funguje jen v některých verzích hry.

PC Animace

24. března 2008 v 16:34 | darthvojta |  Různé


Ulvery Airstream

24. března 2008 v 11:44 | darthvojta
Ulvery Airstream jsou průměrná auta, s poměrně dobrým výkonem a slušnou robustností. Jsou t první sériově vyráběná auta ve hře. Oba dva vám doporučí Lucas. Jsou jen dva druhy: Tudor a Fordor. Jejich předloha byly Jawy Minor II.

Trautnbergy Model J

24. března 2008 v 11:43 | darthvojta
Trautnbergy jsou jedny z nejvýkonějších aut. Mají dobrý výkon a do kopce skoro nezpomalují. Jsou pouze dva druhy Trautnberg Model J a Trautnberg Recer 4WD. Jejich jediná nevýhoda je, že nemají střechu. Předlohou byl německý Desenberg Model J

Thory 812

24. března 2008 v 11:40 | darthvojta
Toto jsou nejvýkonější auta ve hře ( Když nepočítám bonusová auta). Mají skvělé jízdní vlastnosti, protože mají náhon na přední kola. Jsou tři druhy : Sedan. Rheaton a Cabriolet. Všechny vám doporučí Lucas. Všechny jsou hodně Robustní, ale jen sedan má pevnou střechu.

Silver Fletcher

24. března 2008 v 11:38 | darthvojta
Toto auto se svými vlastnostmi podobá Lassiterům. Je to také limuzína a je velmi robustní. Má skvělý výkon a do kopce skoro vůbec nezpomaluje. Předlohou byl veterán Silver Arrow.

Schuberty Six

24. března 2008 v 11:37 | darthvojta
Schuberty jsou podprůměrná auta, jejichž jedinou výhodou je poměrně velká robustnost. Schuberty extra six jsou již o hodně lapší ve všech směrech. Kromě policejního Lassiteru jsou to jediná policejní auta. První verze vás naučí ukrást Ralph v misi Fairplay.

Lassitery V16

24. března 2008 v 11:35 | darthvojta
Lassitery V16 jsou limuzíny. Avšak najdeme mezi nimi i policejní auto a pohřebák. Mají vysoký výkon a velkou akceleraci. Do kopce zpomalují jen minimálně. Na rozdíl od většiny ostatních značek se je učíte krást postupně ( typ po typu). 1. vám doporučí Lucas v misi Fairplay.

Gaurdiany Terreplane

24. března 2008 v 11:29 | darthvojta
Jsou jich tři typy: Coupe, Fordor, a Tudor. Mají nízkou akceleraci a poměrně malý výkon, ale do kopce moc nezpomalují. Jsou velmi robustní. Naučí vás je ukrást Ralph v misi Bastard se štěstím!

Falconery

24. března 2008 v 11:28 | darthvojta
Falconery jsou dobrá, spolehlivá a robustní auta, která umíte krást už od začátku. Tommy v nich kdysi taxikařil. Nemají klasické druhy jako tudar, fordor aj. , ale jsou to jediná auta, která jsou ve hře jako taxíky ( když nepočítám bonusová auta). Podařilo se mi zjistit, že jejich předlohou byli staré Pragovky Grand.

Crusadery Chromium

24. března 2008 v 11:27 | darthvojta
Tyto auta jsou mnohem lepší než Bolty, jak robustností tak vákonem i akcelerací. Jsou bytelný a jen tak jeden náraz je nezničí. Naučí vás je ukrást Ralph v misi Všechno nejlepší

Služební Bolty

24. března 2008 v 11:25 | darthvojta
Tyto auta se podobají svými jízdními vlastnostmi Boltům Ace a Boltům Model B. Jsou to: Bolt ambulance, Bolt Firetruck a Bolty Hearse. Mají špatné jízdní vlastnosti a malý výkon. Bohužel je nikdy neuvidíte v akci.

Bolty V8

24. března 2008 v 11:24 | darthvojta
Tyto vozy jsou nejlepší z Boltů. Jsou mnohem robustnější než Bolty model B. Mají taky větší výkon. Naučí vás je ukrást Ralph v misi Výlet do přírody.

Bolty model B

24. března 2008 v 11:21 | darthvojta
Jízdními vlastnostmi jsou tyto auta podobné Boltům Ace. Jsou však mnohem robustnější a jen tak jeden náraz je nevyřadí ze hry. Naučí vás je ukrást Ralph v misi Běžná rutina.

Bolty Ace

24. března 2008 v 11:18 | darthvojta
Nejhorší auta s nejnižším výkonem, nejnižší akcelerací a do kopce zpomalují tak výrazně, že se mi s nimi kolikrát nedařilo vyjet z Tunelu. Díky svým mizerným jízdním vlastnostem si vysloužily přezdívky jako " kryplkára" či " prdítko". Naučí je vás ukrást Ralph v misi Molotov party.

Úvod autoencyklopedie

24. března 2008 v 11:16 | darthvojta
Protože na blogu blbne zobrazování obrázků vedle sebe musel jsem sem dát vždy jen několik zástupců dané značky
V podstatě o nic nepřicházíte. Téměř vždy jsou zde ukázány auta, které dostanete přímo ke splnění dané mise. Navíc každá značka má své druhy stejné : Tudor (dvoudveřé auto), Fordor ( čtyřvdeřé auto), Pickup ( Auto s korbou), Roadster( dvoumístný kabriolet), Touring ( čtyřmístný kabriolet) a coupe ( dvoumístné auto s pevnou střechou) Lepší autoencykopedii naleznete zde

Reklamy

21. března 2008 v 19:40 | darthvojta |  Různé
Několik reklam na jiné weby:
1.) Reklama na e shop s legem www.morelega.cz
2.) Raklama na stranku o star wars www.ostarwars.wz.cz