4.) Běžná rutina

19. března 2008 v 10:19 | DonGaiusDarth vojta
4.) Běžná rutina
Po úvodním videu mise udělejte klasické kolečko: Ralph, Vincenzo. Když od Ralpha dostanete auto nesedněte do něj a Sam a Paulie si přisednou. Cílem této mse je vybrat výpalné ve třech podnicích ve městě a okolí. První podnik kam musíte zajet je restaurace na Central Island, dovede vás mapa. Další podnik je Pompei Bar v Hobokenu, dovede vás mapa. Další podnik je motel za městemvyjeďte New Arkským výjezdme do krajiny a jeďte pořád po hlavní silnici, přejeďte kolem letiště a pak pořád dál. Motel poznáte jednoduše je to velký bílý dům u silnice na pravé straně. Když dojedete k Motelu spustí se ukázka. Váš úkol je zachránit Sama, který je uvnitř. Tip: Před Motelem úvidíte zaparkovaného Lassitera V16Pheaton, ustřelte mu jedno kolo, ušetříte si tím jednu misi. Pak běžte za Motel a dřív než vás pokouše pes vyjděte po bednách na balkón. Z balkónu běžte jedinými dveřmi do chodby. Po pravé ruce uvidíte WC. Otevřete dveře, ale pozor sedí tam mafián, zabijte ho! Pak se otočte a běžte poalu na druhý konec chodby odtamtud budou vbíhat další tři mafiáni zabijte je. Pak sejďete po schodech dolů. Tam jsou tři mafiáni, všechny je zabijte a počkejte až z dveří naproti pultu vyběhne neozbrojený rváč, střelte do něj jednu ránu a on se složí vejděte do dveří odkud vyběhl a promluvte se Samem, následuje ukázka. Ten rváč se znova sebral a má pistoli zabijte ho, pak jděte znovu k Samovi. Následuje další ukázka. Vyběhněte ven, nasedněte do svého prdítka a vydejte se za chlapem co ujíždí.
Tipy & triky:
1.) Hned když přijedete k motelu a skončí ukázka ustřelte tomu žlutému sporťáku kolo, ušetříte se pak jedné honičky.
2.) Pokud jste to koupili hned v prvním patře je tam lékárnička a v jedné místnosti je tam na posteli položený i Thompson 1928.
3.) Když sejdete ze schodů do přízemí, tak na konci chodby jsou záchody jděte na pánský k jednomu si stoupněte a zmáčkněte akční tlčítko .
Pro tuto misi dostanete Bolt Model B Fordor
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud víte o co jde tak co říkáte ne Mafii 2?

Jsem potěšen 41% (25)
Líbí se mi 14.8% (9)
Ještě nevím 18% (11)
Nelíbí se mi 13.1% (8)
Jsem zlamán 13.1% (8)

Komentáře

1 Malec Malec | Web | 2. listopadu 2012 v 3:40 | Reagovat

Člověk je mírou všech věcí. Ale proč sám někdy nezná míru?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama