Supí droid

25. února 2008 v 16:51 | darthvojta
Supí droid je základní stíhačkou Obchodní federace. Rychlé, obratné a smrtící stíhačky Obchodní federace jsou ve skutečnosti jediným bitevním počítačovým systémem schopným operovat ve vesmíru, v atmosféře a po přistání také na povrchu planet.
Stroje používají neobvyklou a drahou technologii spalování pevného paliva. Na druhou stranu jim tato technologie umožňuje dosáhnout neobvyklé rychlosti. Toto palivo však hoří velmi rychle a tak umožňuje droidům zůstávat v bitvě pouze velmi krátkou dobu. Mimo boj jsou tito droidi zavěšeni ve vnějších hangárech lodí, kde jsou připojeni na energetické vedení. Čas od času testují své funkce pohybem křídel nebo hlavy.
Stíhací droidi jsou totiž přeměnění Transformer droidi. Je ale otázkou co tímto řešením Federace získala. Transformer droidi jsou často k vidění na palubě mateřské lodě Federace. Stíhací droidi mají tři módy - ve složeném stavu jako Transformer droidi (pochodující mód), v rozloženém stavu s křídly u sebe (přepravný mód) a v rozloženém stavu s křídly od sebe (útočný mód).
Články, které souvisí s kapitolou Star Wars Letectvo
Letectvo AlianceLetectvo Obchodní FederaceLetectvo Impéria
X- WingSupí droidTie- Fighter
B- WingTri fighterTie advanced x1
A- WingProvidenceStar Destoryer
Y- WingLurcehulkSuper Star Destoryer
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jakou Epizodu máte nejradši?

1 14.3% (8)
2 14.3% (8)
3 25% (14)
4 19.6% (11)
5 17.9% (10)
6 8.9% (5)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama