Schovaná sportovní auta I.

8. února 2008 v 16:24 | Don Vojta |  Mafia
Ve volné jízdě je ve městě schovaných několik sportovních aut. Mapa s místy kde jsou skryta je zde
Všechna tato auta ( kromě těch u kterých je napsáno jinak) jsou ve městě schována v denním městě!
1.) Lassiter V16 Roadster
Tímto robustním zeleným sporťákem vezete v misi "dobrou chuť" dona Salieriho na oběd do Pepeho restaurace. Ve volné jízdě je auto schované na nadzemním parkovišti ve Works Quarter na křižovatce ve tvaru T. Hned vedle parkoviště začíná v Extrémní jízdě mise " Vybuchující Celeste" . Nedaleko odtud je též tajné místo, kam jste vezl náklaďák v misi " Jen tak pro radost.
2.) Bruno Speedster 851
Toto auto vás nenaučil ukrást Ralph a ani Lucas Bertrone , přesto ho však umíte ukrást. Je schované v jedné s bočních uliček na Central Islandu blízko písmene ,,I" v nápisu Central Island na mapě.
3.) Lassiter V16 Appolyon
Tuhle limuzínu vás naučí ukrást Lucas Bertrone v misi Volební kampaň. Je schované v Down Townu v jedné poboční uličce. Je spíš na okrasu, protože má malý výkon. Malý výkon je, ale kompenzován poměrně velkou Akcelerací.
4.) Silver Fletcher
Toto auto patří Morellovi ( jak jste jsi mohli všimnout ve videu v Intermezzu 1 a misi smetánka) Je to robustní sporťák s poměrně dobrou akcelerací a malým zpomalením do kopce. Mě osobně se líbí. Najdete ho u Majáku, který je na konci slepé odbočky po cestě serpentinami do Oak Woodu
5.) Lassiter V16 Pheaton
Tohle auto je druhé nejslabší z Lassiterů, přesto však není k zahození ( zvláště v počátečních fázích hry). Má poměrně malou akceleraci a rychlost. Jeho jediná výhoda je velká robustnost. Je schované v jedné poboční uličce ve works quarteru.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud víte o co jde tak co říkáte ne Mafii 2?

Jsem potěšen 41% (25)
Líbí se mi 14.8% (9)
Ještě nevím 18% (11)
Nelíbí se mi 13.1% (8)
Jsem zlamán 13.1% (8)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama